Dior Homme Sport (2021) EDT 75 ml

Cena: 385,00 zł

DIOR HOMME SPORT (2021) EDT 75 ml - ORYGINALNIE ZAFOLIOWANY PRODUKT

- zapach dla mężczyzn
- pojemność 75 ml
- woda z atomizerem
- woda toaletowa (edt)
- zafoliowany produkt

Dior Homme Sport 2021 marki Dior to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn.

PREMIERA ZAPACHU 2021

EAN 3348901580076

Ilość

Dior Homme Sport 2021 jest nową,żywą i zmysłową wodę toaletową.Wybuchową kombinację świeżych i otulających nut. To zapach mężczyzny o delikatnej i magnetycznej męskości. Połączenie bergamotki i cytryny to prawdziwy apel do świeżości. Ich soczyste i pikantne nuty natychmiast identyfikują szlak nowego Dior Homme Sport. Nuty głowy są wzbogacone żywiczną i cytrynową Elemi. Żywy i pikantny Różowy Pieprz towarzyszy ciepłym i ambrowym nutom zapachu. Kadzidło po raz pierwszy zostaje zaproszone do serca zapachu Dior otulając, wnosi nową intensywność i łączy się z drewnem i bursztynem, symbolicznymi podpisami zapachów z serii Dior Homme.

3 Przedmioty

Opis

Nuty głowy
cytryna,bergamotka i aldehydy
Nuta serca
elemi i różowy pieprz
Nuta bazy
nuty drzewne, olibanum i bursztyn
CHARAKTERYSTYKA TOWARÓW

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z ogólną charakterystyką towarów w celu uniknięcia niejasności i nieporozumień.W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą.Dane kontaktowe znajdą państwo w zakładce "o sprzedającym".

PRODUKT

Perfumy pełnowartościowe,oryginalnie zafoliowane,w kolorowych opakowaniach,rzadziej bez folii jeśli producent danej marki jej nie stosuje.

FLAKON

Perfumy pełnowartościowe,w zastępczym białym lub szarym tekturowym opakowaniu lub całkowicie pozbawione opakowania zewnętrznego,również bez folii, z korkiem lub bez korka.Bez żadnej różnicy zapachowej względem produktu.Zazwyczaj w niższej cenie niż produkt.Na butelce i opakowaniu może występować informacja "tester".

RODZAJE PERFUM

Woda perfumowana (eau de parfum – w skrócie: EDP)

Woda toaletowa (eau de toilette – w skrócie EDT)

Woda kolońska (eau de Cologne – w skrócie EDC)

Woda odświeżająca (eau fraîche)