Wszystkie przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Kurierdostarczy Twoje zamówienie szybko i bezpośrednio na dowolny adres w Polsce, który został podany w zamówieniu. Twoje zamówienie zostanie dostarczone w przeciągu 1-2 dni* roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.

*Pragniemy zwrócić uwagę, że podany czas dostawy jest określony szacunkowo, ponieważ istnieje wiele czynników, które mogą mieć wpływ na jego skrócenie lub wydłużenie.

Nasze przesyłki są monitorowane. W tym celu kliknij TUTAJ.

Przesyłanie danych osobowych  odbywa się bezpiecznym połączeniem - dane są szyfrowane co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed dostępem osób nieupoważnionych.

O nas

Perfumeria internetowa Perfumeriadonna.pl oferuje wyłącznie oryginalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. W naszej ofercie online posiadamy wiele markowych zapachów. Nasza perfumeria ma swoją siedzibę w Warszawie natomiast sprzedaż prowadzimy także przez internet.

Gwarantujemy, że wszystkie oferowane przez nas produkty są oryginalne i najwyższej jakości. Klienci szukający pomysłów na prezent znajdą u nas upominkowe zestawy zapachowe.

Oryginalne perfumy nie muszą być drogie i niedostępne. Drogeria internetowa to świetne rozwiązanie by każdy z nas mógł sobie nabyć najlepsze markowe zapachy. Jesteśmy w stanie zagwarantować oryginalność perfum oraz najwyższą jakość. W naszej ofercie posiadamy perfumy w promocyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o perfumach, które umieszczone są przy przy wszystkich produktach o charakterze i nutach zapachowych każdego aromatu.

image
image
Bezpieczne zakupy
image
Gwarancja jakości
image
14 dni na zwrot