Hermes Terre D'Hermes EDT 100 ml

Cena: 349,00 zł

FLAKON HERMES TERRE D'HERMES EDT 100 ml - OPAKOWANIE ZASTĘPCZE

- zapach dla mężczyzn
- pojemność 100 ml
- woda z atomizerem
- woda toaletowa (edt)
- woda w zastępczym opakowaniu

Terre d'Hermes marki Hermes to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn.

PREMIERA ZAPACHU 2006

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Hermes Terre d'Hermes to ciepły, aromatyczny zapach. Kompozycja powstała z myślą o mężczyznach, którzy kochają naturę,potrafią dostrzec piękno w szarej codzienności,jest to zapach dla silnego, niezależnego i nieco romantycznego mężczyzny.Woda otwiera się odświeżającymi nutami pomarańczy i grejpfruta. Nuty serca składają się z pieprzu i pelargonii. Jego baza zawiera nuty cedru, paczuli, wetiwerii i benzoesu.Ten zapach był zwycięzcą nagrody FiFi Award Fragrance Of The Year Men`s Luxe 2007.

Hermes

Opis

Nuty głowy
pomarańcza i grejpfrut
Nuta serca
pieprz i pelargonia
Nuta bazy
paczula, cedr, wetyweria i benzoes
CHARAKTERYSTYKA TOWARÓW

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z ogólną charakterystyką towarów w celu uniknięcia niejasności i nieporozumień.W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą.Dane kontaktowe znajdą państwo w zakładce "o sprzedającym".

PRODUKT

Perfumy pełnowartościowe,oryginalnie zafoliowane,w kolorowych opakowaniach,rzadziej bez folii jeśli producent danej marki jej nie stosuje.

FLAKON

Perfumy pełnowartościowe,w zastępczym białym lub szarym tekturowym opakowaniu lub całkowicie pozbawione opakowania zewnętrznego,również bez folii, z korkiem lub bez korka.Bez żadnej różnicy zapachowej względem produktu.Zazwyczaj w niższej cenie niż produkt.Na butelce i opakowaniu może występować informacja "tester".

RODZAJE PERFUM

Woda perfumowana (eau de parfum – w skrócie: EDP)

Woda toaletowa (eau de toilette – w skrócie EDT)

Woda kolońska (eau de Cologne – w skrócie EDC)

Woda odświeżająca (eau fraîche)