Mugler Angel Nova EDP 30 ml

Cena: 219,00 zł

MUGLER ANGEL NOVA EDP 30 ml - REFILLABLE STAR - ORYGINALNIE ZAFOLIOWANY PRODUKT

- zapach dla kobiet
- pojemność 30 ml
- woda z atomizerem z możliwością ponownego uzupełnienia
- woda perfumowana (edp)
- zafoliowany produkt

Angel Nova marki Mugler to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet.

PREMIERA ZAPACHU 2020

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Mugler Angel Nova to owocowo-kwiatowy zapach dla kobiet, z kultowym drzewnym akcentem Muglera. Dzięki mistrzowskiemu połączeniu róży damasceńskiej, liczi, malin i drewna Angel Nova dołącza do świata Muglera 25 lat po oryginalnej wodzie perfumowanej Angel - i lśni równie jasno. Podobnie jak wiele zapachów marki Mugler, urzekający zapach łączy styl z trwałością. Prezentuje wyjątkową nutę róży damasceńskiej, która jest destylowana dzięki ekskluzywnemu, przyjaznemu dla środowiska podejściu i butelce w kształcie gwiazdy, którą można napełniać w kolorze fuksji, która jest tak wyjątkowa jak zawarte w niej perfumy.

2 Przedmioty

Opis

Nuty głowy
malina i liczi
Nuta serca
róża damasceńska
Nuta bazy
akigalawood benzoes
CHARAKTERYSTYKA TOWARÓW

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z ogólną charakterystyką towarów w celu uniknięcia niejasności i nieporozumień.W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą.Dane kontaktowe znajdą państwo w zakładce "o sprzedającym".

PRODUKT

Perfumy pełnowartościowe,oryginalnie zafoliowane,w kolorowych opakowaniach,rzadziej bez folii jeśli producent danej marki jej nie stosuje.

FLAKON

Perfumy pełnowartościowe,w zastępczym białym lub szarym tekturowym opakowaniu lub całkowicie pozbawione opakowania zewnętrznego,również bez folii, z korkiem lub bez korka.Bez żadnej różnicy zapachowej względem produktu.Zazwyczaj w niższej cenie niż produkt.Na butelce i opakowaniu może występować informacja "tester".

RODZAJE PERFUM

Woda perfumowana (eau de parfum – w skrócie: EDP)

Woda toaletowa (eau de toilette – w skrócie EDT)

Woda kolońska (eau de Cologne – w skrócie EDC)

Woda odświeżająca (eau fraîche)