Carolina Herrera Good Girl EDP 30 ml

  • Nowy
Cena: 269,00 zł

CAROLINA HERRERA GOOD GIRL EDP 30 ml

- zapach dla kobiet
- pojemność 30 ml
- woda z atomizerem
- woda perfumowana (edp)
- zafoliowany produkt

Good Girl marki Carolina Herrera to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet.

PREMIERA ZAPACHU 2016

Ilość

Perfumy Good Girl marki Carolina Herrera są seksowne i kobiece. Wprowadzony na rynek w 2016 roku Good Girl szczyci się imponującą tuberozą i kwiatowym jaśminem w połączeniu z prażoną fasolą tonka, zapachem łączącym nuty wanilii, cynamonu, migdałów i goździków. Nuty kawy i kakao dodają bogactwa i głębi, które dodatkowo demonstrują dwoistość słodyczy grzecznej i złej dziewczyny.

3 Przedmioty

Opis

Nuty głowy
kawa, migdały
Nuta serca
tuberoza, jaśmin wielkolistny
Nuta bazy
fasola tonka, kakao
CHARAKTERYSTYKA TOWARÓW

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z ogólną charakterystyką towarów w celu uniknięcia niejasności i nieporozumień.W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą.Dane kontaktowe znajdą państwo w zakładce "o sprzedającym".

PRODUKT

Perfumy pełnowartościowe,oryginalnie zafoliowane,w kolorowych opakowaniach,rzadziej bez folii jeśli producent danej marki jej nie stosuje.

FLAKON

Perfumy pełnowartościowe,w zastępczym białym lub szarym tekturowym opakowaniu lub całkowicie pozbawione opakowania zewnętrznego,również bez folii, z korkiem lub bez korka.Bez żadnej różnicy zapachowej względem produktu.Zazwyczaj w niższej cenie niż produkt.Na butelce i opakowaniu może występować informacja "tester".

RODZAJE PERFUM

Woda perfumowana (eau de parfum – w skrócie: EDP)

Woda toaletowa (eau de toilette – w skrócie EDT)

Woda kolońska (eau de Cologne – w skrócie EDC)

Woda odświeżająca (eau fraîche)