Ysl Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme EDT 200 ml

Cena: 349,00 zł

YSL YVES SAINT LAURENT LA NUIT DE L'HOMME EDT 200 ml

- zapach dla mężczyzn
- pojemność 200 ml
- woda z atomizerem
- woda toaletowa (edt)
- zafoliowany produkt

La Nuit de l'Homme marki Yves Saint Laurent to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn.

PREMIERA ZAPACHU 2009

Ilość

Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme to nietypowa woda toaletowa,kompozycja ta usatysfakcjonuje mężczyzn, którzy poszukują zapachów o minimalistycznej kompozycji, niepozbawionych wyjątkowej elegancji i polotu. Wykorzystanie zapachu kardamonu oraz kminku nadaje całości korzennego wydźwięku, ale obecność cedru stanowi klasyczne męskie dopełnienie. Nie jest to zapach o nachalnej projekcji,natomiast jest ucieleśnieniem uwodzenia ,idealny aby towarzyszyć noszącemu go mężczyźnie przez cały wieczór.

CHARAKTERYSTYKA TOWARÓW

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z ogólną charakterystyką towarów w celu uniknięcia niejasności i nieporozumień.W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą.Dane kontaktowe znajdą państwo w zakładce "o sprzedającym".

PRODUKT

Perfumy pełnowartościowe,oryginalnie zafoliowane,w kolorowych opakowaniach,rzadziej bez folii jeśli producent danej marki jej nie stosuje.

FLAKON

Perfumy pełnowartościowe,w zastępczym białym lub szarym tekturowym opakowaniu lub całkowicie pozbawione opakowania zewnętrznego,również bez folii, z korkiem lub bez korka.Bez żadnej różnicy zapachowej względem produktu.Zazwyczaj w niższej cenie niż produkt.Na butelce i opakowaniu może występować informacja "tester".

RODZAJE PERFUM

Woda perfumowana (eau de parfum – w skrócie: EDP)

Woda toaletowa (eau de toilette – w skrócie EDT)

Woda kolońska (eau de Cologne – w skrócie EDC)

Woda odświeżająca (eau fraîche)

Prada
4 Przedmioty

Opis

Nuty głowy
kardamon
Nuta serca
bergamotka, cedr virginia i lawenda
Nuta bazy
wetyweria i kminek