Giorgio Armani My Way EDP 15 ml

Cena: 115,00 zł

GIORGIO ARMANI MY WAY EDP 15 ml - ORYGINALNIE ZAFOLIOWANY PRODUKT

- zapach dla kobiet
- pojemność 15 ml
- woda z atomizerem
- woda perfumowana (edp)
- zafoliowany produkt

My Way marki Giorgio Armani to kwiatowe perfumy dla kobiet.

PREMIERA ZAPACHU 2020

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Giorgio Armani My Way Eau de Parfum to elegancki kwiatowy zapach dla kobiet. Stworzony, aby inspirować nowe doświadczenia i wzbudzać ciekawość, ten jasny i podnoszący na duchu zapach zawiera świadomie pozyskiwane składniki z całego świata. Giorgio Armani My Way otwiera się musującą mieszanką bergamotki i egipskiego kwiatu pomarańczy, po czym prowadzi do wzmocnionego kwiatowego serca tuberozy i jaśminu z Indii. Nuty bazy z cedru Virginian, wanilii z Madagaskaru i białego piżma dodają trwałego ciepła i zmysłowości.

2 Przedmioty

Opis

Nuty głowy
kwiat pomarańczy i bergamotka
Nuta serca
tuberoza i indyjski jaśmin
Nuta bazy
białe piżmo, madagaskarska wanilia i cedr virginia
CHARAKTERYSTYKA TOWARÓW

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z ogólną charakterystyką towarów w celu uniknięcia niejasności i nieporozumień.W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą.Dane kontaktowe znajdą państwo w zakładce "o sprzedającym".

PRODUKT

Perfumy pełnowartościowe,oryginalnie zafoliowane,w kolorowych opakowaniach,rzadziej bez folii jeśli producent danej marki jej nie stosuje.

FLAKON

Perfumy pełnowartościowe,w zastępczym białym lub szarym tekturowym opakowaniu lub całkowicie pozbawione opakowania zewnętrznego,również bez folii, z korkiem lub bez korka.Bez żadnej różnicy zapachowej względem produktu.Zazwyczaj w niższej cenie niż produkt.Na butelce i opakowaniu może występować informacja "tester".

RODZAJE PERFUM

Woda perfumowana (eau de parfum – w skrócie: EDP)

Woda toaletowa (eau de toilette – w skrócie EDT)

Woda kolońska (eau de Cologne – w skrócie EDC)

Woda odświeżająca (eau fraîche)